ارایه خدمات آموزشی

در اختیار داشتن تیم بسیار خبره در حوزه های مختلف فن آوری اطلاعات که هر یک صاحب تجربه ای ارزشمند و طولانی در حوزه آموزش های IT نیز هستند، می تواند نیاز مشتریان را در این خصوص به طور کامل پوشش دهد. بسیاری از کارفرمایان،  علاقمند به کسب دانش به کار گرفته شده در پروژه ها و انتقال آن به کارشناسان و متخصصان خود هستند. در این راستا، شرکت راهکارهای هوشمند رهاورد برنا اقدام به برگزاری آموزش های تخصصی در حوزه های ذیل نموده است و با فراهم کردن زیرساخت های مناسب و بروز نرم افزاری و سخت افزاری، تمامی تلاش خود را در این راستا به کار خواهد گرفت.

آموزش های تخصصی سیسکو در حوزه های Routing & Switching ، Security ، Service Provider و Design در سطوح مختلف Associate , Professional ,Expert

آموزش های تخصصی سیستم عامل های مایکروسافت و لینوکس

آموزش های تخصصی میکروتیک

آموزش تخصصی کار با تجهیزات ذخیره سازی (SAN, NAS, DAS)

آموزش های تخصصی در حوزه مجازی سازی مبتنی بر زیرساخت های مایکروسافت، VMWare و Citrix

آموزش در زمینه طراحی و پیاده سازی بانک های اطلاعاتی و راهکارهای پیاده سازی هوش تجاری در سازمان ها

آموزش در حوزه وب مقدماتی و پیشرفته وSharePoint

اصول طراحی و پیاده سازی مرکزداده مبتنی بر استاندارد بین المللی TIA-942

کلیه آموزش های فوق با هدف تسلط علمی و تخصصی بر موضوعات و آمادگی برای اخذ مدارک بین المللی مربوطه با شرکت در آزمون های رسمی آن صورت می پذیرد.  ارتباط این شرکت با موسسات معتبر خارجی، به اخذ مدارک بین المللی توسط دانش پذیران کمک خواهد کرد. لازم به ذکر است، مدرسین دارای بالاترین سطوح مدارک بین المللی مرتبط و سابقه ای طولانی آموزشی در مراکز معتبر آموزشی داخلی و خارجی هستند و بیشتر زمان کلاس ها را به مباحث عملی و لابراتور اختصاص می دهند.

علاوه بر ارایه آموزش در زمینه های فوق، خدمات مشاوره تحصیلی در حوزه IT نیز به متقاضیان ارایه خواهد شد. پس از انجام مصاحبه حضوری یا از راه دور، گزارش مصاحبه که شامل موارد ذیل می باشد، برای افراد ارسال می گردد که با شناخت صحیح از وضعیت فعلی توانای های علمی و عملی و آموزش های مورد نیاز در آینده بتوانند به موقعیت های شغلی برجسته برسند.

در کدام یک از حوزه های فنی شما بیشترین توانایی را دارید.

کدام حوزه ها برای شما چالش بر انگیز است.

کدام حوزه های مفید را باید بیشتر مطالعه نمایید و آموزش ببنید.

چه منابعی برای آموزش باید در اختیار داشته باشید.

و ارایه نقشه راه شفاف و مشخص برای آموزش شما طی سال های آتی.

در صورت تمایل به انجام مصاحبه آموزشی و یا درخواست شرکت در دوره های آموزشی ، خواهشمند است از طریق یکی از راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید.