وبسایت ، CRM و نرم افزارهای سفارشی

طراحی سامانه های تحت وب ، فروشگاه های آنلاین و نرم افزارهای سفارشی

یکی از خدمات این شرکت طراحی وب سایت، اپلیکیشن های وب و موبایل  و نرم افزارهای سفارشی و اختصاصی می باشد. تاکنون بیش از 70 وب سایت شخصی، فروشگاهی، سازمانی، و وب سایت ها و اپلیکیشن های مربوط به مجتمع های تجاری، مراکز آموزشی، سازمان های دولتی و شرکت های خصوصی توسط این شرکت برنامه نویسی و ارایه شده است.

یکی از دغدغه های سازمان ها در زمان تصمیم گیری در خصوص راه اندازی وب سایت و سامانه های نرم افزاری تحت وب یا موبایل، تداوم خدمات شرکت های طراح سامانه های نرم افزاری است. انجام پروژه با شرکت‌های بزرگ و قدیمی که دارای کسب و کار تثبیت شده هستند، این نگرانی را کاهش می دهد. سابقه و قدمت تیم برنا، تضمینی است برای تداوم خدمت رسانی و پشتیبانی از سامانه های نرم افزاری تولید شده. برخلاف بسیاری از اشخاص حقیقی و یا شرکت های کوچک، اجرای پروژه های نرم افزاری با نظارت گروهی از متخصصان خوش نام در مجموعه برنا انجام می پذیرد و سامانه ارایه شده متکی بر فرد نمی‌باشد. وب سایت ارایه شده، مشمول خدمات بلند مدت پس از فروش است و این امکان وجود دارد که قراردادهای بلند مدت پشتیبانی و بروز رسانی نیز منعقد گردد.

یکی دیگر از مزیت های اجرای پروژهای نرم افزاری توسط این شرکت، صرف زمان کافی توسط تیم های کاری برای درک نیاز صحیح مشتری و خدمات پشتیبانی پس از انجام پروژه در خصوص اعمال تغییرات مد نظر مشتریان برای بهبود کار انجام شده می باشد. ما اعتقاد داریم که تحویل پروژه پایان کار نیست، بلکه زمانی است که باید تلاشی آغاز شود تا مشتریان بتوانند از سامانه های طراحی شده، بهترین استفاده را نمایند و آن را وارد فاز عملیاتی و بهره برداری نمایند. لذا بحث آموزش و همراهی با مشتری و انتقال دانش پس از تحویل اولیه پروژه، جهت بهره برداری صحیح برای ما خیلی مهم می باشد. وب سایت ها، فروشگاه های آنلاین و پلتفرم های نرم افزاری یکی از ارکان اصلی کسب و کارها هستند. در نتیجه امکان توسعه آتی آن ها خیلی مهم است. با توجه به تعهد این مجموعه به پشتیبانی و همراهی طولانی مدت با مشتریان و انجام کار توسط تیم های درونی، سازمان ها در آینده بدون کمترین دغدغه می توانند سامانه نرم افزاری طراحی شده را بر طبق نیازهای جدید توسعه دهند.

علاوه بر این همواره سعی می نماییم که وب سایت، فروشگاه آنلاین یا سامانه تحت وب طراحی شده برای هر مشتری ، منحصر به فرد و مختص نیازمندی های کسب و کار وی باشد. شخصی سازی خدمات برای ما از اهمیت ویژه ای برخوردار است. یکی از روش های ما برای طراحی بهتر و برحسب نیاز مشتری، استفاده از متخصصان تجربه کاربری یا   User Experience در پروژه ها است. با مطالعه این مقاله اطلاعات بیشتر در رابطه با طراحی بر حسب تجربه کاربری بدست آورید.

خشکشویی آریا در کرج

پشتیبانی فنی وب سایت
 • بروز رسانی هسته وب سایت                                                                                                                 
 • بروز سانی افزونه های وب سایت
 • تغییر در ظاهر و چیدمان قالب صفحات
 • بارگذاری اطلاعات تولید شده توسط کارفرما
 • تهیه نسخه پشتیبان از فایل های سایت
 • تعریف ایمیل های جدید سازمانی
 • ساخت و ویرایش اکانت کاربری و تعریف دسترس
 • افزایش سرعت لود شدن صفحات و ماژول های سایت
 • ارایه مشاوره در زمینه انتخاب بهترین افزونه و قالب
 • انتقال سایت به سرور دیگر در صورت نیاز
 • ساخت صفحه جدید در وب سایت
سئو و تولید محتوا

این روزها کمتر کسی آدرس وب سایت برند شما را به خاطر نمی سپارد و افراد برای رسیدن به شما، در موتورهای سرچ، جستجو می کنند.

قطعا یکی از توقعات مهم صاحبان کسب و کارهای پس از راه اندازی سامانه های آنلاین، امکان حضور در صفحات اول (و همچنین اسکرین ها نخست) سرچ در موتورهای جستجو نظیر گوگل است که تیم برنا بهینه سازی در موتورهای جستجو را جز وظایف اصلی خود در پروژه های انجام شده می‌داند. اعتقاد ما بر این است که بدون چنین بهینه سازی، یکی از هدف های اصلی سامانه های آنلاین تحت وب، نادیده گرفته می شود. در نظر داشته باشید که حضور در صفحات اول نه تنها موجب می شود مخاطبان به راحتی به شما برسند بلکه این حضور جزئی از اعتبار برند شماست. همانطور که همواره سعی میکنید جهت بالابردن اعتبارتان بهترین فضای فیزیکی را در محل کسب و کارتان ایجاد کنید، برای اینکه معتبر باشید باید در صفحه اول گوگل نیز حضور یابید.

خدمات در این خصوص شامل موارد زیر است:

 • بررسی ترندهای مخاطبان، ویژگی های کسب و کار و انتخاب کلمات کلیدی مناسب و بهینه جهت حضور در صفحه اول گوگل
 • انتخاب یا تولید محتوای مناسب جهت بهبود رتبه SEO به صورت On page
 • اصلاحات در کد وب سایت، عناوین، تگ ها، URL ها
 • ایجاد شبکه لینکی مناسب
 • طراحی Landing Page های مناسب
 • بازنشر صحیح محتوا در شبکه های اجتماعی
 • مانیتورینگ رقبا و افت و خیزهای در رتبه ها، اعمال اصلاحات و بهبود ها و ارایه گزارشات مداوم
نرم افزار CRM ( مدیریت ارتباط با مشتری )

CRM یا Customer Relationship Management مجموع استراتژی هایی است که یک سازمان برای ارتباط و تعامل با مشتریان فعلی و همچنین مشتریان بالقوه دارد .

وقتی صحبت از CRM میشود معمولا آن را معادل با نرم افزار CRM می دانیم که دارای بخش های مختلفی برای مدیریت مخاطبان ، فروش محصولات ، ثبت و پیگیری سرنخ های فروش و ارتباط با مشتری ، ثبت و ارجاع وظایف ، ارائه پشتیبانی به مشتری و … است .

البته به دلیل یکپارچگی و عدم نیاز به استفاده از چندین نرم افزار معمولا ماژول های دیگری نیز در برخی از CRM ها مشاهده میکنیم، از جمله ماژول مدیریت پروژه ها . در کل هدف از پیاده سازی استراتژی های CRM  و همچنین استفاده از نرم افزارهای CRM، تقویت ارتباط با مشتری در سازمان ها و همچنین ارائه خدمات بهتر و منظم تر مطابق با نیازهای آنان است. با استفاده از CRM شما قادر خواهید بود گفتگو و تعامل بهتری با مشتریان داشته باشید . صدای آن ها را بشنوید و ضمن پیگیری نیاز آن ها بتوانید صدای خود را بهتر به گوش آن ها برسانید و سرویس بهتری برای آن ها ارائه نمائید .

دو رویکرد در پیاده ساری CRM در سازمان ها وجود دارد. شما میتوانید ابتدا فرایندهای مورد نیاز سازمان را تدوین نمایید سپس آنها را در نرم افزار پیاده سازی نمایید یا اینکه به جهت چالاکی بیشتر ابتدا نرم افزار CRM را در سازمان پیاده سازی نمایید سپس فرآیندهای موجود را در آن وارد نمائید. هر کدام از این دو روش مزایایی دارند .

یکی از حسن های پیاده سازی CRM در سازمان این است که شما همیشه دیتا بیس منظم و دسته بندی شده از مخاطبین با جزئیاتی نظیر ایمیل، تلفن، وبسایت، پروفایل شبکه های اجتماعی و … دارید. همیشه شما می توانید از این نیز فراتر روید و نکاتی در مورد سازمان یا کارکنان و مشتریانسان جمع آوری و در CRM  جهت استفاده های آتی خودتان یا همکارانتان ثبت نمایید. به تبع آن ثبت منظم و بروز این اطلاعات کمک خواهد کرد که ارتباط بهتری با مخاطبین داشته باشید .

همچنین داشبوردهای مدیریتی موجود در CRM  باعث میشود که نگاهی 360درجه به مشتریان و سازمانتان داشته باشید و به عنوان ابزاری کلیدی به شما کمک مینماید که استراتژی ها و همچنین پیش بینی های بهتری برای سازمانتان تعریف نمایید .

سفارش CRM